نادر سبحانی معاون اجرایی دبیرستان

محلی برای تبادل افکار با معاونین اجرایی مدارس کل کشور

نادر سبحانی معاون اجرایی دبیرستان

محلی برای تبادل افکار با معاونین اجرایی مدارس کل کشور

نادر سبحانی معاون اجرایی دبیرستان

این سایت به صورت سوال و جواب خواهد بود معاونان اجرایی می توانند مشکلات و تجربیات خود را در این سایت مطرح کرده تا در اولین فرصت به سوالات آنان پاسخ داده شود و تجربیات آنان با نام خود همکار منتشر گردد

محبوب ترین مطالب

نظر همکار

يكشنبه, ۱۳ اسفند ۱۳۹۶، ۰۸:۲۸ ب.ظ
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: 10:15توسط:رضاییسلام- ضمن تشکر از راهنمایی های شما.برای دانش اموز ی که بعد از امتحانات نوبت اول در دوره پیش دانشگاهی تر تحصیل نموده در سیستم سناد و دانا چه اقدامی باید انجام دهیم؟ تشکر

 با سلام خدمت همکار محترم

در دروه پیش دانشگاهی اگر فردی بعد از امتحانات نوبت اول ترک تحصیل نماید در سناد برایش هیچ کاری نخواهیم کرد و در دانا برای نمرات مستمر و پایانی دوم غیبت غیر موجه درج خواهیم کرد برای این افراد نمی توان ترک تحصیل زد

با سلام خدمت جناب سبحانی 

باید برای چنین دانش آموزی ترک تحصیل زد چون همه میدونن ترک تحصیل کرده منتهی سیستم برای کسانیکه نوبت پایانی غیبت غیر موجه زده میشه وضعیت را ترک تحصیل اعلام نمی کنه اما طبق آیین نامه باید تاریخ ترک تحصیل چنین دانش آموزان بصورت دستی با ذکر تاریخ ترک تحصیلی وی در کارنامه اش قید کردد تا چنانچه دانش آموز ذکور باشد برای حوزه نظام وظیفه مشخص بشه از چه تاریخی ترک تحصیل کرده طبق آیین نامه دانش آموزی که 3 ماه غیبت غیر موجه داشته باشه ترک تحصیل تلقی می شود ((امیر حسین))

 

با سلام خدمت همکار محترم

نظر همکار محترم را در مورد سوال یکی از همکاران مشاهده می فرمایید طبق ماده 51 آیین نامه آموزشی پیش دانشگاهی اگر فردی بعد از امتحانات نوبت اول ترک تحصیل نماید در کلیه دروس نوبت دوم غایب غیر موجه زده می شود 

در پیش دانشگاهی چهار درس نهایی می باشند و این وقت سال نمی توان برایشان غیبت غیر موجه زد این افراد باید به فاینال معرفی گردند و نتایج از فاینال در دانا اعمال شده تا این مورد مد نظر آیین نامه اجرا گردد بعد از این مرحله هست که می توان برای فرد ترک تحصیل زد این قسمت در مورد دانش آموزان پسر مشکل آفرین می باشد و در مورد دانش آموزان دختر خللی ایجاد نمی کند

بحثی که هست معمولا دانش آموزان مشمول تا پایان شهریور معافیت تحصیلی می گیرند و ما دقیقا نمی دانیم که این فرد برای امتحانات خرداد خواهد آمد یا نه ؟؟؟پس معرفی کردنش در این فاصله یکم ریسک پذیری می باشد و بعد از اعلام نتایج خرداد در معرفی این فرد میتوان در نامه ارسالی به نظام وظیفه تاریخ 30 دی را قید کرد

 هر یک از همکاران محترم در مورد این سوال و پاسخ نظرات تکمیلی داشته باشند با ما در میان بگذارند

از لطف این بزرگوار که لطفشان همیشه شامل این مجموعه هست تشکر و قدردانی می گردد

۹۶/۱۲/۱۳
نادر سبحانی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی